04322236065

İletişim Hattımız

bandAnasayfa | Ilk-konutlar-teslim-edildi

İlk konutlar teslim edildi - 13-12-2016


2011 yılında yaşanan yıkıcı depremlerin ardından büyük bir ihtiyaç haline gelen barınma sorununa Orsay Yapı çare oldu. Depremlerin hemen ardından inşasına başladığı Edremit konutları yapımına başlayan Orsay yapı ilk anahtarlarını teslim etti.
 
Edremit konutlarında düzenlenen anahtar teslim törenine Orsay yapı ortakları, konut sahipleri ve basın mensupları katıldı. Törende konuşan Orsay yapı ortaklarından Orhan Hemedoğlu, konutların söz verildiği gibi 31 Aralık tarihinde hazır hale getirileceğini söyleyerek, teslimatın sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğini ifade etti.
 
  TESLİMAT SORUNSUZ GERÇEKLEŞECEKTİR
 
Hemedoğlu, Edremit konakları söz verdiğimiz gibi sloganıyla ve taahhüt ettiğimiz üzere 31 Aralık 2012 tarihinde oturuma hazır hale getirilmiş olacak. Elektrik, su ve doğalgaz alt yapımız tamamlandı. Öncelikle su olmak üzere bu abonelik işlemleri için, önümüzdeki günlerde kurumsal firma yetkilileri siz değerli ev sahiplerimiz ile temasa geçecekler. Bu süreci hızlı şekilde tamamlamamız durumunda teslimat sorunsuz gerçekleştirilecektir. Bu konuda hassasiyetinizi rica ediyoruz. Dedi.  
 
41 BİN 410 METREKARE ALAN ÜZERİNE KURULDU
 
Yapılan konuşmanın ardından basın mensuplarına bilgiler veren Orsay yapı Yönetim Kurulu Başkanı Avukat İsmail Say, konutların 41 Bin 410 m2lik alan üzerine kurulduğunu söyleyerek, Edremit Konakları, yerel yaşam alışkanlıklarını modern çizgilerde buluşturmak üzere tasarlanarak, Van Yapı Kültürüne model olacak  tarzın ifadesi olacaktır. Dedi.
 
 Say, Edremit Konaklarının mimari tasarımda kaliteyi buluşturan özgün daire seçenekleri yaşam alanınıza yeni bir boyut kazandıracak. 41 Bin 410 metrekare alan üzerine kurulu 15 adet 4 katlı, 9 adet 3 katlı olmak üzere toplam 24 bloktan oluşan Edremit Konaklarında, 222 seçkin konut bulunuyor. Daire büyüklüklerinin 133 metrekareden 288 metrekareye kadar değiştiği, 2+1, 3+1 ve 6+1 dubleks olmak üzere 4 tip daire seçeneğiyle Edremit Konakları,  konut sakinlerinin yaşam keyfini yeniden yorumluyor.
 
Sosyal tesisleri, spor alanları ve market hizmetlerini içinde barındırarak hayatı konut sahiplerine kolaylaştıran Edremit Konaklarında hayatınız yeniden renkleniyor. Güvenli konut anlayışı ile temellenen, huzur içinde yaşayacağınız seçkin daire alternatifleri sunan Edremit Konakları ile, huzur ve özgürlüğün konforla buluşmasına tanık olacaksınız. Dedi.  
 
DEPREME YÖNETMELİĞİNE UYGUN
Edremit konaklarının teknik özelliklerinden de söz eden Yönetim Kurulu Başkanı Avukat İsmail Say, İnşaat Sistemi Taşıyıcı sistemi betonarme çift duvar (ete prekast sistem) ile inşa edilen Edremit Konakları, radye temel ve deprem yönetmeliğine uygun imalatları ile depreme dayanıklı yüksek güvenlikli dairelerden oluşmaktadır.
 
Mekanik Tesisat yapı Kalitesi TSE 825 ısı yalıtım standardı ve maksimum ses yalıtım sistemleri ile desteklenmektedir. Isıtma tesisatı bireysel doğalgaz, bireysel cng ve merkezi kazan (kömürlü) sistemi ile çalışabilecek şekilde çok fonksiyonlu tasarlanmıştır. Yeşil alanların sulanması için toprak altından işletilen bahçe fıskiyesi takılacaktır. Güvenlik 24 Saat kesintisiz modern güvenlik uygulamaları ile Edremit Konaklarında aile güvenliği, yapı ve çevre güvenliği ile desteklenmektedir.
 
Otopark Her dairenin 2 otoparkı olacak, geniş otopark alanları ile misafirleriniz güvenle ziyaretinize gelebileceklerdir. Elektrik Tesisatı Otomatik devreye giren merkezi jeneratör. Son sistem uydu ve kablolu TV altyapısı. Dairelere en az iki dış hat telefon hattı. Hızlı internet için ADSL altyapısı. Kaçak akım rölesi. Yangın Site içi yangın hidrant sistemi, bina içi yangın dolabı. Gibi birçok özellik daha bulunuyor şeklinde konuştu.
 

Orsay

Hızlı Menü

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Copyright 2016 © VanWebTasarım ve Programlama